شرایط بازگشت کالا

در ابزار پاسارگاد هدف اصلی ما همواره رضایتمندی مشتری می‌باشد. ما همواره در تلاش هستیم تا مشتری ابزار مورد نظر خود را با کمترین قیمت تهیه کند و آن را سالم تحویل بگیرد. بنابراین برای دستیابی به این هدف مهم (رضایتمندی مشتری) خدماتی در قالب خدمات پس از فروش در نظر گرفته‌ایم. مشتریان می‌توانند در شرایط زیر اقدام به بازگردانی کالا‌های خریداری شده کنند.

۱- بازگشت سلیقه‌ای کالا

تنها برخی از کالا ها در ابزار پاسارگاد شامل ضمانت بازگشت سلیقه‌ای هستند. این به این معنی است که، درصورت منصرف شدن مشتری از خرید، به مدت ۷ روز از دریافت کالا این امکان وجود دارد تا اقدام به بازگشت کالا خریداری شده نماید. رعایت موارد زیر جهت بازگردانی سلیقه‌ای کالا الزامی است:

 • مخدوش نشدن بسته‌بندی کالا
 • مخدوش نشدن بارکد کالا
 • باز نشدن پلمپ کالا
 • استفاده نکردن از کالا

جهت اطلاع از کالا‌هایی که مشمول ضمانت بازگشت سلیقه‌ای هستند، لازم است که قبل از ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

۲- مغایرت کالا ارسال شده با کالا سفارش داده شده

اگر کالا دریافت شده با کالا سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، لازم است که موضوع را ظرف مدت ۱ روز کاری پس از دریافت کالا به واحد بازگشت ابزار پاسارگاد اعلام شود و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری پس از دریافت محصول) مسئولیتی متوجه ابزار پاسارگاد نخواهد بود.

۳- کالا دارای آسیب دیدگی فیزیکی

در صورتی که کالا دارای آسیب‌دیدگی فیزیکی باشد و دارای گارانتی معتبر شرکتی نباشد لازم است موضوع ظرف مدت یک روز کاری به اطلاع واحد بازگشت ابزار پاسارگاد رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری پس از دریافت محصول) مسئولیتی متوجه ابزار پاسارگاد نخواهد بود.

مسولیت تعمیر و یا تعویض کالا های دارای گارانتی اصلی شرکتی بر عهده شرکت گارانتی کننده می‌باشد.

۴- کالای معیوب یا دارای مغایرت با محتوای سایت

در صورتی که محصول دارای هرگونه اشکال فنی باشد و دارای گارانتی شرکتی معتبر نباشد و از محصول استفاده کاری نشده باشد، و یا اینکه محصول خریداری شده با اطلاعات و مشخصات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد لازم است که تا زمان ۲ روز کاری از دریافت محصول موضوع به اطلاع واحد بازگشت ابزار پاسارگاد رسانده و نسبت به بازگشت محصول اقدام شود. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری پس از دریافت محصول) مسئولیتی متوجه ابزار پاسارگاد نخواهد بود.

مسولیت تعمیر و یا تعویض کالا های دارای گارانتی اصلی شرکتی بر عهده شرکت گارانتی کننده می‌باشد.

نکات مهم برای بازگشت کالا

 • برای اعلام مشکل کالای دریافتی طبق بند‌های ۲ الی ۴ و یا اعلام بازگشت سلیقه‌ای کالا، لازم است که قبل از اقدام به بازگشت کالا از طریق تلفن ۰۲۱۶۵۳۴۲۷۴۷ با واحد بازگشت کالا هماهنگی صورت گیرد.
 • بازگرداندن محموله‌های بازگشتی باید از طریق پست سفارشی انجام شود و رسید پستی نیز باید همراه محموله و یا از طریق ایمیل return@abzareto.com ارسال شود.
 • مسولیت تعمیر و یا تعویض کالا های دارای گارانتی اصلی شرکتی بر عهده شرکت گارانتی کننده می‌باشد.
 • هزینه بازگشت کالا برعهده مشتری می‌باشد.
 • در صورت مشاهده هر‌گونه آسیب دیدگی در بسته بندی محموله، از دریافت آن خودداری کرده و موضوع را به ابزار پاسارگاد اطلاع دهید.
 • جهت بازگردادن کالا لازم است که کالا را در بسته بندی جداگانه قرار داد و از مخدوش کردن، نوشتن و یا زدن هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا ابزار پاسارگاد از قبول کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.
 • پس از بررسی کالای مرجوعی و تایید آن توسط واحد بازگشت کالا، ابزار پاسارگاد ظرف ۲ روز کاری اقدام به پرداخت هزینه سفارش و یا تعویض کالا به انتخاب مشتری خواهد کرد.
 • پس از بررسی کالای بازگشتی توسط کارشناسان، اگر کالای بازگشتی خارج از ضوابط بند‌های ۱ الی ۴ تشخصی داده شود کالا به مشتری بازگردانده می‌شود و در صورتی که مشتری از پذیرش کالا خودداری نماید، کالا به مدت ۳۰ روز نزد ابزار پاسارگاد به امانت باقی خواهد ماند و پس از این مدت ابزار پاسارگاد هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب دیدگی و یا فقدان کالا ندارد.
 • در صورتی که بازگشت کالا توسط کارشناسان ابزار پاسارگاد تایید نشود، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده خواهد شد.
 • در صورتی که کالا دارای اقلام و یا هدایای همراه می‌باشد، لازم است که اقلام همراه و هدیه کالا به همراه کالای بازگشتی به ابزار پاسارگاد بازگشت داده شود.