شرایط خرید

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در وبسایت ابزار پاسارگاد ثبت کنند. سفارش‌ها از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۹ بررسی و ارسال می‌گردند.

۰۱

پرداخت در محل

در حال حاضر تنها مشتریان ساکن شهر تهران می‌توانند سفارش‌هایی با مبلغ زیر یک میلیون تومان را در محل تسویه نمایند. برای استفاده از این روش هنگام ثبت سفارش در وبسایت گزینه پرداخت در محل قابل انتخاب می‌باشد.

۰۲

پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

مشتریان می‌توانند کلیه سفارش‌های خود را از طریق درگاه آنلاین بانکی پرداخت نمایند. برای استفاده از این روش مشتریان به رمز دوم، رمز CVV2 و تاریخ انقضای کارت خود نیاز دارند. در صورت پرداخت موفق از این طریق مشتریان به سایت ابزار پاسارگاد ارجاع داده می‌شوند و پیغام پرداخت موفق نمایش داده خواهد شد. روند پیگیری و ارسال کالا از این طریق سریع‌تر انجام خواهد شد.

پرداخت از طریق کارت به کارت

مشتریان می‌توانند هنگام ثبت سفارش گزینه‌ی پرداخت از طریق کارت به کارت را نیز انتخاب کنند که در این صورت ۲۴ ساعت فرصت پرداخت مبلغ سفارش خود را دارند. طبیعی است در صورت عدم انجام کارت به کارت که پس از گذشت این مدت زمان، سفارش مشتری لغو می‌گردد. لازم است که مشتریانی که از این روش پرداخت را انجام می‌دهند پس از کارت به کارت با پشتیبانی ابزار پاسارگاد تماس حاصل فرمایند و ۴ رقم آخر کارتی که از آن مبلغ را واریز کرده‌اند به کارشناسان اعلام نمایند.

۰۳

ارسال و بیمه سفارش‌ها

معمولا سفارش‌ها بین ۳ الی ۲۴ ساعت پردازش و ارسال می‌گردند. سفارش‌های شهر تهران از طریق پیک موتوری و شهرستان از طریق پست، تیپاکس و یا باربری ارسال می‌شوند.

کلیه مرسوله‌ها مشمول بیمه هستند. درصورتی که بسته تحویل گرفته شده دارای عیب و ایرادی باشد، وظیفه تقبل هزینه بر عهده شخص حامل بسته می‌باشد. ابزار پاسارگاد تمام تلاش خود را می‌کند که تمامی مرسولات سالم به دست مشتری برسد.

جهت مطالعه صفحه قوانین و شرایط ارسال سفارشات کلیک نمایید.

خسارات فیزیکی بسته سفارش ها

ابزار پاسارگاد از مشتریان خواهشمند است که هنگام تحویل گرفتن مرسوله از حامل، صحت و سلامت بسته را بررسی کنند و در صورتی که بسته دارای ایرادی باشد از تحویل گرفتن آن خودداری کنند و مراتب را به ابزار پاسارگاد و حامل اطلاع دهند.

ایرادات کالا و بازگشت کالا

درصورتی که کالا پس از باز‌گشایی دارای ایراد باشد ، این امکان وجود دارد که مشتری نسبت به بازگردانی کالا به ابزار پاسارگاد اقدام نماید. برای انجام این کار لازم است که مشتری ابتدا قسمت شرایط بازگشت کالا را به طور کامل مطالعه کند و طبق شرایط مندج در برگه مذکور کالا را به ابزار پاسارگاد بازگشت دهد.

جهت مطالعه صفحه قوانین و مقررات بازگشت کالا کلیک نمایید.

گارانتی محصولات

اغلب محصولات ابزار پاسارگاد دارای گارانتی اصلی هستند و محصولاتی که دارای گارانتی اصلی نباشد توسط ابزار پاسارگاد گارانتی سلامت فیزیکی می‌شوند. لازم به ذکر است که جزئیات مربوط به گارانتی هر محصول در صفحه مربوط به آن محصول ذکر گردیده است.