شرایط ارسال سفارشات

ابزار پاسارگاد سفارشات مشتریان را با انتخاب یکی از ۴ شیوه‌ی پیک موتوری، پست، تیپاکس و یا باربری ارسال می‌کند. شیوه ارسال با پیک موتوری تنها مختص تهران است و سفارشات مشتریان ساکن سایر شهر‌ها با سایر شیوه ها انجام می پذیرد. مشتری می‌تواند ترجیح خود برای انتخاب شیوه ارسال را به کارشناسان اعلام نماید اما لازم به تذکر است که ممکن است انتخاب شیوه ارسال به تشخیص کارشناس مرسولات ابزار پاسارگاد در موارد خاص با انتخاب مشتری متفاوت باشد (۹۰ درصد موارد انتخاب مشتری ملاک تعیین شیوه ارسال خواهد بود).

سفارشات تهران

سفارشات تهران با اطلاع قبلی به مشتری توسط پیک موتوری ارسال می‌شود. بنابراین لازم است که مشتری جهت تحویل گرفتن مرسوله با ابزار پاسارگاد هماهنگی لازم را انجام دهد.

سفارشات سایر شهر‌ها

سفارشات مشتریان ساکن دیگر شهر‌ها از طریق تیپاکس، باربری و یا پست با در نظر گرفتن ترجیح مشتری، شرایط محموله و نظر نهایی کارشناسان مرسولات ارسال می‌شود. محموله‌های حجیم و با وزن بالا معمولا از طریق باربری ارسال می‌شود. همچنین هزینه ی ارسال تا باربری برعهده ی مشتری می باشد که به صورت پس کرایه در بارنامه لحاظ می گردد.

تبصره

✔ امکان ارسال کالا به سراسر ایران از طریق پست سفارشی وجود دارد. پس از تحویل مرسوله به پست ابزار پاسارگاد کد پیگیری مرسوله را برای مشتری ارسال می‌کند. مشتریان می‌توانند با استفاده از سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و وارد کردن کد رهگیری سفارش خود را پیگیری نمایند.

✔ با توجه به اینکه برای سیستم‌های ارسال ممکن است شرایط خاصی رخ دهد خریداران با خرید خود حق انتخاب شیوه ارسال را برعهده کارشناسان مرسولات ابزار پاسارگاد می‌گذارند.

✔ در صورتی که بخشی از سفارش مشتری در انبار موجود نباشد در صورت توافق مشتری اقلام موجود برای مشتری ارسال می‌شود و وجه اقلام ناموجود عینا برای مشتری واریز خواهد شد. لازم به ذکر است جهت تسریع در باز پسگیری وجه برگشتی مشتری باید شماره کارت ۱۶ رقمی عضو شتاب خود را به کارشناسان ابزار پاسارگاد اعلام کند.